Przełomowa technologia w modelowaniu sylwetki – Icoone Laser!

Przełomowa technologia w modelowaniu sylwetki – Icoone Laser!

Nowość !!! Miło nam poinformować, że jako jedyni w Koninie dysponujemy najnowszą technologią Icoone laser, dający jeszcze lepsze i szybsze efekty w modelowaniu, odchudzaniu sylwetki.

Zalety i możliwości masażu podciśnieniowego wszyscy już znamy, ale możliwości Icoone laser, przerosły nasze oczekiwania !!!
Icoone laser jest najnowszą technologią łączącą prace zmotoryzowanych głowic masujących z energią światła LED i lasera diodowego, które znajdują się w głowicy do głębokiej stymulacji. Takie połączenie zapewnia efektywny zabieg oraz jeszcze szybsze efekty w redukcji tkanki tłuszczowej i cellulitu !!!
Połączenie lasera diodowego i energii światła umieszczonych w głowicy Robosolo wyzwala efekt fotochemiczny w tkankach co powoduje większą przepuszczalność komórek. Laser o długości fali 915 nm przenika w głąb tkanek docierając do lipidów, czyli komórek tłuszczowych, podwyższając ich temperaturę i powodując ich rozpad. Światło LED o długości fali 650 nm, swoje działanie skupia na fibroblastach prowadząc do zwiększonej produkcji kolagenu. Dodatkowo wpływa na otwieranie się porów znajdujących się na błonie komórkowej, którędy wydostaje się uwolniony tłuszcz do układu limfatycznego nie uszkadzając komórek.

Efekty zabiegowe:
Efektywny drenaż limfatyczny, redukcja obrzęków
Zwiększa produkcję kolagenu i elastyny, struktur odpowiedzialnych za sprężystość i jędrność skóry Redukuje tkankę tłuszczową i cellulit
Usuwa ból i stany zapalne
Przyspiesza regenerację po zabiegach
Poprawia jakość skóry
Modeluje sylwetkę
Zmniejsza napięcie mięśniowe
Przyspiesza proces leczenia ran.

Leave a Reply

Your email address will not be published.