Przełomowa technologia w modelowaniu sylwetki – połączenie trzech technologii w jednym !

Przełomowa technologia w modelowaniu sylwetki – połączenie trzech technologii w jednym !

Nasz nr 1 w modelowaniu sylwetki ‼️🏆🔥❤️

Masaż podciśnieniowy ze światłem Led i wiązką laserową redukuje cellulit, poprawia jędrność ciała, usuwa obrzęki limfatyczne a także redukuje tkankę tłuszczową w newralgicznych miejscach!

Uwielbiamy my, uwielbiają nasze klientki … ❤️🤩❤️

 

Więcej o technologii…☺️
Technologią łączy pracę zmotoryzowanych głowic masujących z energią światła LED i lasera diodowego, które znajdują się w głowicy do głębokiej stymulacji. Takie połączenie zapewnia efektywny zabieg oraz jeszcze szybsze efekty w redukcji tkanki tłuszczowej i cellulitu !!!
Połączenie lasera diodowego i energii światła umieszczonych w głowicy Robosolo wyzwala efekt fotochemiczny w tkankach co powoduje większą przepuszczalność komórek. Laser o długości fali 915 nm przenika w głąb tkanek docierając do lipidów, czyli komórek tłuszczowych, podwyższając ich temperaturę i powodując ich rozpad. Światło LED o długości fali 650 nm, swoje działanie skupia na fibroblastach prowadząc do zwiększonej produkcji kolagenu. Dodatkowo wpływa na otwieranie się porów znajdujących się na błonie komórkowej, którędy wydostaje się uwolniony tłuszcz do układu limfatycznego nie uszkadzając komórek.

Efekty zabiegowe:
– Efektywny drenaż limfatyczny, redukcja obrzęków
– Zwiększa produkcję kolagenu i elastyny, struktur odpowiedzialnych za sprężystość i jędrność skóry Redukuje tkankę tłuszczową i cellulit
– Usuwa ból i stany zapalne
– Przyspiesza regenerację po zabiegach
– Poprawia jakość skóry
– Modeluje sylwetkę
– Zmniejsza napięcie mięśniowe.

Zapraszamy ☺️
Rezerwacja 📲 508603330

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.